Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Blankenbergu. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Blankenbergu, kde najdeme města Lissewege, Wenduine, Zeebrugge, Zuienkerke a Dudzele.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. B&B De Pluvier 

Foto: B&B De Pluvier
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Located in Blankenberge in the West-Flanders Region, 12 km from Bruges, B&B De Pluvier boasts a terrace and views of the garden. Every room is equipped with a flat-screen TV with cable channels. You will find a coffee machine in the room.


2. B&B Villa D'Hondt 

Foto: B&B Villa D'Hondt
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Housed in an art nouveau building from 1904 within a 10-minute walk from the North Sea and the sandy beach, Villa D'Hondt features a guest room with free WiFi and a garden with a terrace. Blankenberge Train Station is 300 metres away.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
osoby85 - 100 EUR za noc

3. B&B Polderlicht 

Foto: B&B Polderlicht
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

B&B Polderlicht is set in a former horse farm, in the rural area between Uitkerke and Zeebrugge. It features massage treatments, painting workshops, and free bicycles. Throught the whole property, free WiFi is available.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard s manželskou postelí
osoby110 - 110 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: